Hakkımızda

2000 Yılında Kuruldu

Hikayemizi Keşfedin

2000 Yılından Bu Yana Uzman Kadrosu Ve Sektörel Deneyimiyle Geleceğe

Sınırsız İmkanlar

Polokom Hakkında

Polokom 2000 yılından bu yana sektörel deneyimi, uzman kadrosu, geniş ürün yelpazesi ile ulusal, bölgesel ve yerel olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında birçok; TV/Radyo kanalı, Kamu kurumları, Üniversite İletişim Fakülteleri, Medya atölyeleri, Post prodüksiyon şirketleri dahil olmak üzere çeşitli alanlarda hizmet vermektedir.

Firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, çözüm ortaklarına sorunsuz, hızlı ve güvenli sistemler kurmak amacı ile personel ve ekipmanını en üst düzeyde tutmak için yoğun çaba sarf etmektedir. Konferans, Tiyatro, Konser ve Toplantı salonlarının ses, ışık ve görüntü sistemlerinin çözümleri kapsamında başlayan sistem entegrasyonumuz, zamanla yelpazesini genişleterek, birçok farklı alanda ulaşan hizmetlerimizi yapılandırdık.

Öne çıkan hizmetlerimiz; Anahtar teslim TV altyapısı, Radyo altyapısı, Medya takip merkezi, canlı yayın araçları, Görüntü aktarım projeleri, Otel TV, IP TV, Hastane görüntü kayıt ve arşiv sistemleri, Medikal görüntü ve ses sistemleri, Kurumsal web ve sosyal medya yayıncılığı gibi hizmetlerimizin ardından; Digital Signage projeleri ve Videowall sistemleri de hizmetlerimiz arasındadır. İş ilişkilerimizi; açıklık, dürüstlük ve bütünlük içinde yürüterek uluslararası müşteri portföyü ile eş zamanlı müşteri memnuniyetine sahip olmaktan gururluyuz. Yükümlülüklerimizin paylaşılması, takım çalışması ve pozitif yaklaşımın getirdiği olumlu sonuçlara inanan bünyemizde; satış öncesinde, satış sırasın da ve satış sonrasında ki müşteri odaklı hizmetlerimiz ile sizlerin yanındayız.