Led Ekran & Videowall Çözümleri

TV Stüdyolarının dekor uygulamaları, açık hava reklam alanları, mağaza showroom ekranları, stadyum ekranları, konferans ve toplantı salonlarında, eğitim kurumlarında, iş ve alışveriş merkezlerinde kullanılan Led ekranlar, Videowall ve LCD ekranlar ve projeksiyon cihazlarını firmamız tarafından satışı kurulumu ve eğitimi verilmektedir. Led ekranlar yüksek çözünürlükte; 0.9mm, 1.2 mm, 1.5mm, 1.8mm gibi yüksek kalitede çözümler sunmaktadır. 

Genellikle TV stüdyolarında dekor uygulamalarında kullanılmaktadır. Videowall panellerde çerçeve kalınlığı yok denilecek kadar az olduğundan dolayı hem stüdyo dekor uygulamalarında hem de media takip merkezlerinde ve multiviewer çözümlerinde kullanılmaktadır. 

Led ekran ve Videowall çözümlerinde kullanımı kolaylaştırmak kaliteyi artırmak için video inputlar için prosesör cihazlarınında kurulumu ve eğitimini vermekteyiz. 7/24 endüstriyel monitörlerde 32” 49” 55”65” ekranlar akıllı tahta çözümleri, dokunmatik paneller, pro serisi projeksiyon perde ve cihazları ve daha fazlası 20 yıllık tecrübesi ile Polokom’da.