KRT TV

KRT TV kanalın, TV alt yapısını yeniden kuran Polokom, 1 hafta gibi kısa bir sürede bütün sistemi başarıyla kurarak gerekli eğitimi verdi.

Rejide ATEM 2 M/E Video Swicther 1 M/E Advanced Panel, Ana kumandada 1 M/E Video Swicther, 1 M/E Advanced Panel, Blackmagic 40 ×40 video router, SmartScope Duo 4K, Blackmagic, Datavideo Intercom sistemi, Easy Media Suite Playout Sistemi, Metus Ingest, easy cg plus easy cdn encoder, HP Network Swicther, Soundcraft Ses Mikseri, JBL Audio Referans Monitörü, Bluewind telefon Hybrit klullanıldı. Stüdyoda ışık sistemi olarak Led paneller, Led Frensneller ve 4×55 Stüdyo Line soğuk ışık kullanıldı.

16 transpoter uydu yayını IR to IP Gateway cihazı ile IP üzerinden stream kullanarak Easy Multiviewer sistemi ile monitoring yapıldı.

 

 

Yerli üretim yapan firmamız BLUEWIND markasıyla ithalatını ve satışının yanı sıra, cihaz ve sistem kurulumu, devreye alma, eğitim, garanti, servis hizmetleri ile yedek parça teminini, Türkiye pazarında ve yurt dışı projelerde, tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla sürdürmektedir.