Powered by ZigaForm version 3.9.9.9.7
Blog

ATEM MINI CONVERTER

ATEM Mini’nin Türkiye satışları başladı! İnternet üzerinden YouTube, Facebook, Twitch ve Skype gibi canlı yayın ile ilgili sunumlar için, profesyonel çok kameralı yapımlar oluşturmayı kolaylaştıran, ATEM Mini’yi bilgisayarınıza bağladıktan sonra, 4 adet yüksek kalite video kamera girişinin arasında, çok daha kaliteli görüntülerle canlı anahtarlama yapabilirsiniz.

PowerPoint slaytları sunmak veya bir oyun konsolu eklemek için bir bilgisayara bile mümkün. Dahili DVE (Digital Visual Effect), heyecan veren resimler içinde resim efektleri oluşturmanıza imkan tanır. Bu da canlı yorumlar için kusursuza yakın proje yapmanızı sağlar. Ayrıca yüzlerce video efektleri ile kişiselleştirebileceğiniz içerikler üretebilirsiniz. İnternet üzerinden canlı yayın yapmak için, ATEM Mini’nin internet kamerası gibi çalışan bir USB çıkışını, her video yazılımına bağlayabilirsiniz. Ayrıca, projektörler için HDMI video çıkışı ile geniş ekranlara yayınızı yansıtabilirsiniz.

Söyleşiler ve sunumlarda, iyi kalite masa üstü ve yaka mikrofonlarını kullanmanız için mikrofon girişleri bulunur. Ayrıca belirli bir kitleye hitap edebilmek için ATEM Mini’de gizli olan dahili yayın özelliğini de kullanabilirsiniz.

ATEM MINI’nin öne çıkan diğer özellikleri;

– Open Broadcaster, XSplit Broadcaster, YouTube Live, Facebook Live, Skype, Twitch TV, Periscope, Livestream, Wirecast gibi yazılımlara uygun çalışıyor.

-ATEM MINI’nin panelinden ‘auto ve ‘cut’ butonlarından; direk geçiş veya efektli geçişler yapabilirsiniz.

-Panelindeki karartma (FTB) butonu ile tüm katmanları karartmanıza olanak verir.

-Canlı ses miksajı için, ses mikseri butonuna sahiptir.

Yardıma Mı İhtiyacınız Var?